Movies
Ratings
225
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
BL MetamorphosisRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Tales from EarthseaRated ★ 4.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Our minute SessionsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Evergreen LoveRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.0
Gully BoyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0