Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Love will begin when Money endRated ★ 3.5
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5- BakumanRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
Tada Never Falls in LoveRated ★ 4.0
GivenRated ★ 4.5
Carole and TuesdayRated ★ 4.0- Lost SongRated ★ 4.0
The Piano ForestRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Ahiru no SoraRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0