Movies
Ratings
20
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5