Movies
Ratings
82
Man of SteelRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5