Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5