Movies
Ratings
379
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
AssassinsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
God of GamblersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Ghost ShipRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.0