Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5