Movies
Ratings
15
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0