Movies
Ratings
45
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 5.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 5.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0