Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
SpreeRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 2.5
HyakuemuRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- Cook Up a StormRated ★ 1.5
 
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.5