Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Dr. JumpRated ★ 4.0
Milky Way Liberation FrontRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Written on the WindRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0