Movies
Ratings
158
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 2.0