Series
Ratings
19
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 4.5
Babylon BerlinRated ★ 4.0
Babylon BerlinRated ★ 3.5
Smiling Friends Season 2Rated ★ 4.0
Smiling FriendsRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
FLCLRated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
This World Can't Tear Me DownRated ★ 4.0
Tear Along The Dotted LineRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Waco: American ApocalypseRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0