Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 4.0