Titles you rated
The GentlemenRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
The Wife of a SpyRated ★ 2.5
BenedettaRated ★ 3.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
GoldRated ★ 4.0
Loving PabloRated ★ 2.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0