Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
It’s Okay!Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5- Long DRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 5.0
RevolverRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0