Movies
Ratings
81
The Bucket ListRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0