Movies
Ratings
169
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0