Titles you rated
Don't MoveRated ★ 5.0
Donnie DarkoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Fair LoveRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
ZipperRated ★ 3.0