Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Shrek the HallsRated ★ 4.0