Series
Ratings
165 Long VacationRated ★ 4.5 Long VacationRated ★ 4.5
 Older SisterRated ★ 3.5 Older SisterRated ★ 3.5
 Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0 Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
 Sakamoto DaysRated ★ 3.5 Sakamoto DaysRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
 NARUTORated ★ 3.5 NARUTORated ★ 3.5
 The NewsroomRated ★ 3.5 The NewsroomRated ★ 3.5
 Gossip GirlRated ★ 2.0 Gossip GirlRated ★ 2.0
 Gossip GirlRated ★ 2.0 Gossip GirlRated ★ 2.0
 Gossip GirlRated ★ 1.5 Gossip GirlRated ★ 1.5
 Dash & LilyRated ★ 2.0 Dash & LilyRated ★ 2.0
 Culinary Class WarsRated ★ 2.5 Culinary Class WarsRated ★ 2.5
 SkinsRated ★ 2.0 SkinsRated ★ 2.0
 EuphoriaRated ★ 3.0 EuphoriaRated ★ 3.0
 EliteRated ★ 0.5 EliteRated ★ 0.5
 EliteRated ★ 2.5 EliteRated ★ 2.5
 EliteRated ★ 2.5 EliteRated ★ 2.5