Movies
Ratings
120
Poor ThingsRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0