Series
Ratings
45
The Queen's GambitRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
The BreakRated ★ 3.0
The BreakRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5- VoiceRated ★ 3.0
La ManteRated ★ 3.0
The FallRated ★ 2.0
The FallRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 2.5
ChambersRated ★ 1.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5