Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Home AgainRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Kaili BluesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Tour de PharmacyRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0