Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5