Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5