Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0- 東京女子図鑑Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Real Humans Season 1Rated ★ 5.0
HumansRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 5.0
HumansRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 5.0