Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- RedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 1.0
The Green MileRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0