Series
Ratings
95
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.5
To. JennyRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
FargoRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Pop Team EpicRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0- B: The BeginningRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0