Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0