Movies
Ratings
68
Camille ClaudelRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0