Titles you rated
The KillerRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
YoloRated ★ 4.0
AtlasRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 3.0
LuckRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The Sea BeastRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0