Movies
Ratings
127
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0