Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Promised LandRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0