Movies
Ratings
95
August RushRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0