Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The WaveRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 1.0
MulanRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.5