Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0