Series
Ratings
14
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0