Series
Ratings
39
Wise Man’s GrandchildRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0- 원피스 17기Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0