Movies
Ratings
39
AlienRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5