Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
A Royal AffairRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0