Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5