Series
Ratings
105
The MagiciansRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.0
블리치Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5- 원피스 22기Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0