Titles you rated
AnoraRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5