Series
Ratings
22
Scenes from a MarriageRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
BondingRated ★ 3.0- Chewing GumRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5