Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0