Movies
Ratings
225
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0