Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
Best ChefRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0