Movies
Ratings
55
VolcanoRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0