Titles you rated
OasisRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0